Rębak do drewna, gałęzi, rembak, rozdrabniacz WOM

[ Sprzedam ] Inne pojazdy

Zakońoczne
Cena 4 499,00 zł do negocjacji
Wygasa Zakończone ( pt 06 wrz 2019 07:45:44 )
Kontakt Wyślij wiadomość
603138666 haberlaboratory@gmail.com
Miejscowość Kościerzyna
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


339 0
  • Ilość

    |


Sprzedam sprawny i mało używany rębak do drewna - Idealny sprzęt do robienia porządków w lesie i sadzie, zrębkowania zrzynów i odpadów tartacznych oraz cięcia gałęzi i pni mniejszych drzew - do 25 cm średnicy.

 

Obrotowa tarcza tnąca wyposażona w cztery noże - żadnej hydrauliki - przekaz obrotów na tarczę poprzez paski - niezawodny i bezpieczny system. Solidny sprzęt - gruba blacha, smarowane łożyska, przekładnia obrotów na pasku - żaden chińczyk tego nie ma!

 

Świetny sprzęt do przekształcania bezwartościowych gałęzi na łatwy do przechowywania i palenia opał biomasę - zrębki. Są one również surowcem do dalszego produkcji pelletu lub brykietu drzewnego. Zrębki można również wykorzystywać jako ekologiczną ściółkę dla roślin i zwierząt, a zrębki z drzew owocowych do wędzenia.

 

Sprzęt firmowy: Producent POLEXIM model: "W C-8 " Jestem pierwszym właścicielem. Data produkcji 2011. Używany był na własne potrzeby - nie był nadmiernie eksploatowany, jest w dobrym stanie i jest gotowy do pracy. Do pracy wystarczy ciągnik Ursus 360.

 

Odbiór osobisty w Kościerzynie (woj pomorskie), pomogę zorganizować transport lub wysyłka kurierem.

 

Polecam!

 

Tagi: stihl, husqvarna, forwarder, harwester, ursus, zetor, MTZ, john deree, fendt, rębak, rozdrabniacz, młyn, zrębki, zrembki, pellet, brykiet, trociny, wióry,pokaż trasę z:
do , Kościerzyna


Inne ogłoszenia tego użytkownika

Zapisz się na newsletter