Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UM 65x45

[ Sprzedam ] Pozostałe

Zakońoczne
Wygasa Zakończone ( sob 09 list 2019 11:58:48 )
Kontakt Wyślij wiadomość
888999898 myone200882@gmail.com
Miejscowość (Łódzkie)
Wszystkie ogłoszenia użytkownika


89 0
  • Stan

    Nowy


Przedmiotem ogłoszenia jest magnes do łowienia z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy wklejone są w metalowej obudowie, do których przyczepione są ucha do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt z magnesem oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne uchwyty z magnesem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Działamy na rynku od 2005 roku dawniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie i sprzedaży mocnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego świata wytwarzając nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań oraz potrzeb Klienta, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w wielu rozmiarach oraz kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne oraz inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://dhit.pl
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl


pokaż trasę z:
do ,


Inne ogłoszenia

Zapisz się na newsletter